1 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 fiber patch cable duplex with LC and SC connectors

Cikkszám EL8501
Ezt a terméket jelenleg nem lehet megrendelni.
Specifikációk
Termékkategória Duplex kábelek
Kábel hossz 1 m
Csatlakozó típus LC, SC
A csatlakozó LC male (x2)
A csiszolás PC
B csatlakozó SC male (x2)
B csiszolás PC
Üvegszálas kábel Patchcord
Üvegszál típus Multimode
Kategória OM2
Szálak száma 2
Ér átmérő 50/125 µm
IL (max.) 0.25 dB
IL (avg.) 0.25 dB
RL (min.) 30 dB
Külső burkolat LSZH
Külső átmérő 2 mm
Kábel szín Orange
Min. üzemi hőmérséklet -20 °C
Max üzemi hőmérséklet 60 °C
Warranty (years) 5
EAN code 8716065260793
Mellékletek
    Betöltés
    Betöltés