2 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 fiber patch cable duplex with ST connectors

Cikkszám EL1002
Ezt a terméket jelenleg nem lehet megrendelni.
Specifikációk
Termékkategória Duplex kábelek
Kábel hossz 2 m
Csatlakozó típus ST
A csatlakozó ST male (x1)
A csiszolás PC
B csatlakozó ST male (x1)
B csiszolás PC
Összeszórított None
Üvegszálas kábel Patchcord
Üvegszál típus Multimode
Kategória OM1
Szálak száma 2
Ér átmérő 62.5/125 µm
IL (max.) 0.25 dB
IL (avg.) 0.25 dB
RL (min.) 30 dB
Külső burkolat LSZH
Külső átmérő 2 mm
Kábel szín Orange
Min. üzemi hőmérséklet -20 °C
Max üzemi hőmérséklet 60 °C
Warranty (years) 5
EAN code 8716065260892
Mellékletek
    Betöltés
    Betöltés