3 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 fiber patch cable duplex with LC connectors

Cikkszám EL9903
  • Individual test report each cable on IL and RL.
  • PC polish
  • Grade A fiber
Ezt a terméket jelenleg nem lehet megrendelni.
Leírás
  • Individual test report each cable on IL and RL.
  • PC polish
  • Grade A fiber
Specifikációk
Termékkategória Duplex kábelek
Kábel hossz 3 m
Csatlakozó típus LC
A csatlakozó LC male (x2)
A csiszolás PC
B csatlakozó LC male (x2)
B csiszolás PC
Összeszórított Both
Üvegszálas kábel Patchcord
Üvegszál típus Singlemode
Kategória OS2
Szálak száma 2
Ér átmérő 9/125 µm
IL (max.) 0.2 dB
IL (avg.) 0.1 dB
RL (min.) 55 dB
Külső burkolat LSZH
Külső átmérő 2 mm
Kábel szín Yellow
Min. üzemi hőmérséklet -20 °C
Max üzemi hőmérséklet 60 °C
Warranty (years) 5
EAN code 8716065351262
Mellékletek
    Betöltés
    Betöltés