5 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 fiber patch cable duplex with LC connectors

Cikkszám EL9605
Ezt a terméket jelenleg nem lehet megrendelni.
Specifikációk
Termékkategória Duplex kábelek
Kábel hossz 5 m
Csatlakozó típus LC
A csatlakozó LC male (x2)
A csiszolás PC
B csatlakozó LC male (x2)
B csiszolás PC
Összeszórított Both
Üvegszálas kábel Patchcord
Üvegszál típus Multimode
Kategória OM3
Szálak száma 2
Ér átmérő 50/125 µm
IL (max.) 0.25 dB
IL (avg.) 0.25 dB
RL (min.) 30 dB
Külső burkolat LSZH
Külső átmérő 2 mm
Kábel szín Aqua
Min. üzemi hőmérséklet -20 °C
Max üzemi hőmérséklet 60 °C
Warranty (years) 5
EAN code 8716065283211
Mellékletek
    Betöltés
    Betöltés